• TurkishEnglishGermany

Neden Prefabrik Ev?

Zamandan tasarruf; En büyük avantajlarımızdan biri de zaman tasarrufudur. Hayallerinizin evine kavuşmanız için beklemeniz gereken zaman sadece 20 – 25 gündür.
Ekonomik fiyat; Betonarme yapılara kıyasla maliyetlerinin düşük olması sebebi ile bütçenize en uygun prefabrik evi seçebilirsiniz.
Estetik görünüm; Sayısız dış görünüş seçeneği ile istenilen görünüm ve renkte evlere sahip olmak mümkündür.
Isı yalıtım: Prefabrik evlerimizde kullanılan kaliteli ve sağlık açısından güvenilir yalıtım malzemesi kullandığımız için evleriniz yazın serin, kışın ise sıcak olur.
Her iklim koşuluna uygundur; Türkiye’nin her noktasında kullanılabilir olması da size sağlanan en büyük avantajlarındandır. İklim şartı ne olursa olsun kullanılan malzemelerin kaliteli ve yalıtımlı olması sebebi ile prefabrik evi tercih etmeniz için yeterli olacaktır.
Konum değişimi, taşınabilir durumda imalatı yapılan her prefabrik yapıyı dilediğiniz zaman farklı bir yere taşıyabilirsiniz.
Depreme dayanıklıdır; Kullanılan profillerin esnek yapısı sayesinde depreme dayanıklılığı uzmanlar tarafından tavsiye edilmiştir. Deprem açısından Türkiye’nin bir çok noktası tehdit oluşturduğu için son zamanlarda prefabrik evlerin tercih edilme sebeplerinin en başında depreme karşı dayanıklılığı gelmektedir.

26 Ağustos 2019 7033 okunma
×

Merhaba!

Sorularınız için Emirhan Prefabrik Ev müşteri temsilcimiz ile whatsapp üzerinden anında iletişim kurabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiriz?